Temsilciliklerimiz

Temsilciliklerimiz
Bilgiler Ürünler

Dickey-john Co. | ABD

50 yılı aşkın bir süredir DICKEY- john Firması tahıl endüstrisi için elektronik enstrümanlar ve kontrol cihazları üretiminde uzmanlaşmıştır. 1966 da Bob Dickey ve Jack Littlejohn tarafından kurulan firma tohumların ekilmesi için çiftçilerin kolaylıkla kullanabileceği bir yöntem araştırmaktaydı. Böylece çiftçiler için ilk tohum ekme sistemi geliştirilmiş oldu.

Bu ürünün çıkmasından sonra, DICKEY-john firması dünyanın önde gelen elektronik cihaz üreticilerinden biri oldu. Bugün Illinois şehrinin içinde 5 dönüm arazi üzerine kurulu olan firmanın 350 yi aşkın çalışanı bulunmaktadır. DICKEY-john ismi ürettiği cihazlar ile kalite, güvenilirlik ve yeniliğin temsilcisi olmuştur.

Dickey -john pazardaki payını DjScientific adı verilen yeni bölümü ile daha da artırmıştır. DjScientific AV-250 adı verilen ilk ürününü Haziran 1997 de piyasaya sunmuştur. AV-250 portatif bir viskozimetre olup yüksek teknolojisi ile eşzamanlı hassas ölçümler yapabilmektedir.


Firmamızın ürün katoloğunda yer alan cihazlardan bazılarını inceleyebilirsiniz

Daha fazla bilgi için DICKEY-john firmasının www.dickey-john.com adresini ziyaret edebilir veya info1@abp.com.tradresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yeni ürünlerimizle tanışmak için sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

 

 

GAC 2100 AGRI
GAC 500 XT
Mini GAC Plus
Mini GAC
C-2000
Radar III
Universal Distance Sensor
GAC2500-INTL (UGMA)
F - 2000
mini GAC® 2500-UGMA
Tıkanıklık Sensörü - DCBS
Haber & Duyurular