Temsilciliklerimiz

Temsilciliklerimiz
Bilgiler Ürünler

Muyang | Çin

Yem sanayii için ekipman üretimi ve anahtar teslim fabrika kurulumu konularında uzman Jiangsu Muyang Group Co. Ltd. firması Türkiye temsilciliğini ABP Ltd. Yapmaya başlamıştır.

Yem sanayisine depolama, taşıma sistemleri, laboratuvar cihazları ve toksin analizleri yönünden destek veren ABP, sektöre katkıda bulunmaya devam etmektedir. 

Çin'in tarihi şehirlerinden Yangzhou'da bulunan Muyang Group, 1967'deki kuruluşundan bu güne tanınmış bir şirketler grubu haline gelmiştir. Grubun faaliyetleri araştırma ve geliştirme, proje tasarımı, yem makinaları üretim, kurulum ve mühendisliği, depolama mühendisliği, tahıl makina ve mühendisliği, biyokütle mühendisliği, çevre koruma sistemleri, taşıma ekipmanları, otomatik kontrol sistemleri ve çelik yapı mühendisliği gibi alanları kapsamaktadır.

Muyang halen bünyesinde 1500'den fazla çalışan barındırmaktadır. Bunlara makina yapımı, ısıl işlem, yem işlenmesi, inşaat mühendisliği, otomatik kontroller, bilgisayar bilimleri, hayvan beslenmesi, toz kontrolü, tahıl, kimya ve yağ mühendisliği konularında uzmanlaşmış 600 teknisyen ve mühendis de dahildir.